Menu

www.sfc.4fan.cz na Facebooku

Návštěvnost webu

TOPlist

Získej bonus a podpoř web! Registruj se

Liga mistrů

Diskuzní fórum rss

Ahoj milý diskutére, předtím, než zde napíšeš, zapni mozek a vyvaruj se vulgarit, prosím. Zdejší diskuze byla, je a zůstane dostupná pro všechny bez nutnosti jakékoliv registrace. Zároveň je svobodná a tedy otevřena všem názorům. Příspěvky jsou mazány pouze v nejnutnějších případech, zejména pokud obsahují vulgární výrazy. Vložením svého příspěvku do diskuze bereš výše uvedené na vědomí.

Měj se hezky, SFC ole!

 

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37  více >

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1752
, - odpovědět

Tak znechucený děním v klubu jsem nebyl snad ani za UK 15
Co takhle anketa o nejhorší vedení SFC v historii..

, - odpovědět

Machovského v klubu bych nestrpěl, i když řeším zejména dění na hřišti, tak toto ne, vždyť je to jednak baníkovec a SFC během svého působení skoro rozložil. Pokud je soudný, tak tu ani nepoleze.

odpověděl(a)

Michale, jenže tebe se ptát nebudou a Machovský stejně klub řídí přes zprofanovaného kámoše rozhodčího = Oriščíka.

odpověděl(a)

pokud se klub stane hračkou nějakého Machovského, je to zralé na bojkot fanoušků a to už by byla situace, kterou by někdo z města musel řešit. Uvidíme kam to dospěje

, Nový sekretář odpovědět

Tak nám nový sekretář začíná úřadovat - včera jeden zápas dorostu na umělce v Kylešovicích a ostatní týmy neměli kde trénovat. To se hned projeví zkušenost. A to se těším na konec přestupového období.

odpověděl(a)

Jaký nový sekretář?
Když někoho vyhodíš pro nadbytečnost, nesmíš na stejnou pozici vzít ani neschopného Labudu nasazeného do SFC Machovským. A to je jen začátek, jeho neschopnost se projeví následně, pokud tedy jde o toho Machovského Labudu, co na marketingu nesehnal ani jednoho sponzora a byl v klubu proto, aby Machovskému a Orieščíkovi donášel na lidi.
A to nepíšu o trafikantovi Kovářovi, kterého vyhodili pro defraudaci z Kosteleckých. Hrozné, že pro zloděje se hledá a našla v SFC trafika a SFC se rozloží zevnitř, protože Kovář nebude schopný práci Rovňana zvládnout. Ale jde už o tradici, čím větší zloděj, tím lepší flek v SFC, že pane Machovský.
Kovář také tuneluje SFC přes manželku, jako Machovský kradl přes manželku na svůj účet. Kovář určite nezapisuje jízdy manželky ve služebním autě SFC jako soukromé a ani nemůže, když manželak nemá oprávněni řídit služební vůz SFC. Kovář je tak hloupý, že nechá manžeku jezdit po Opavě a nechápe, že to lidi vnímají negativně, ale jemu je to jedno, vždyť je nasazený v SFC jen na vyžírání VIPky jako podržtaška od Kokoška.

odpověděl(a)

Se divim ze se jeste drzi Isotra

odpověděl(a)

Bohužel ten příběh nekončí 21 https://www.youtube.com/watch?v=bbQyAykzkfY

, - odpovědět

Nejlepší by bylo, aby přišlo vyjádření vedení nebo i samotného Šiguta, věřím že se pravda dostane Ven!

odpověděl(a)

A k čemu vyjádření? Situace je jasná:
- SFC neuplatnil opci a S. Šiguta nekoupil, což je chyba, protože hráč má vyšší cenu než je opce a navíc má potenciál růst fotbalově a tím i cenou pro případný prodej. Jednoznačná chyba Kolínka, další z mnoha chyb.
- Žádná šikana, kterou se tady snaží jako kouřovou clonu vypouštět Kovář s Orieščíkem a Viktorinem. Černaj dostal od skrytého šéfa SFC Machovského informace, že během jara dojdou peníze a ze SFC není co vybrakovat. Už i na městě se profláklo, že Viktorin "odklonil" 2 miliony určené pro mládež (proto Rovňana vyhodili, aby za mládež peníze nevyžadoval). Dokonce Viktorin zneužil veřejnou podporu a překročil deminimis. A k tomu ještě nemá ty 2 milony z čeho vrátit městu, leda že by odklonil další peníze určené pro mládež, tedy 49 tis. EUR z UEFA, za které se mělo letět do Turecka a akorát Kolínek neví, jak napasuje Atým ve vyúčtování jako mládež a proto se do Turecka neletí.

odpověděl(a)

Anonym/Sekretar: Víš jaká je pravda? Že jste klub (který byl na 9. místě v 1. lize) dokázali za 3 roky úplně rozmrdat. Kdo byl schopný, tak je pryč. Akorát jste asi netušili, že se West & spol. dokážou dotáhnou na dosah baráže, tak teď očerňujete i je.

, Černaj a prachy odpovědět

Tak nám lhali (Orieščík, Viktoríán, Kolínek, Kovář a Kokošek), že Šigut zůstává v Opavě.
img
Nikoliv - nezůstává. Machovský s Černajem z nás dělali blbce a teď si ho zpeněží pro sebe a SFC díky neschopnosti Kolínka a Viktorina opět utře.
Cíl radnice je skutečně zlikvidovat SFC, pracují na tom s Drasíkem od jejich nástupu k moci a od 1.1.2019 do SFC. Nejdříve Drastíkův plán dostat SFC do 2. ligy, teď Orieščík, Machovský a Kokošek s cílem dostat SFC do 3. ligy MSFL. A obratem může nastoupit Machovský jako ředitel, protože na MSFL a Divizi má kvalifikaci (na 1. ligu nikdy neměl a ukázal, proč do SFC šel: ze SFC si odčerpal za 4 měsíce "jen" 500 tisíc Kč, takže vysávat peníze pro sebe).

odpověděl(a)

Vem si prášek abys nepsal tyhle bludy. 13

, - odpovědět

Sigut konci kvůli šikany že strany asistentů... ví o tom někdo něco je to pravda?

odpověděl(a)

Pokud ano, okamžitě vyhodit všechny 15

odpověděl(a)

Jaká pak šikana? A proc jen on?

odpověděl(a)

Aha, takže už sektě vadí i Hamplíci a Mikula, tak proti nim rozjíždí sekta Orieščík, Kokošek, Kolínek, Černaj, Viktorin, Machovský a Drasík kampaň?
Jasně jsou poslední, kdo pamatují postup do 1.ligy a podrazy Kokoška, Drastíka, Černohorského = ČSSD = Orieščík.
Že se na tom podíli Kolínek je konec modly a keců o legendě (jak bylo dokázáno je v legendách až za Pospěchem, Grussmannem, Sedláčkem i Baránkem). Ten alkoholismus je skutečně problém.
Teď ještě sekta začne útočit na Honzu Žídka, což brzy uvidíme. Po něm už nebude nikdo, kdo pamatuje 1.ligu

odpověděl(a)

Anonym+Sekretar: jdete pozdě! Kde se furt flákáte, to jste měli schůzi se školením, co tu psát, či co? 16
Ano, už to tady píšeš potřetí, že za to můžou asistenti. Napište to ještě tak 8x, aby tomu lidi konečně začali věřit. Nojo, nějaký obětní beránek, na koho svézt vlastní neschopnost, se najít musí, žejo 30

, - odpovědět

Kolínek s Černajem si akorát mastí kapsy za přihlížení města. Životní zkrachovalec, který se mstí všem okolo, srdcař.

odpověděl(a)

V sfc už není jak si mastit kapsy, všechno je pryč a díky komu?

Správná odpověď je... 26

, Kolins odpovědět

Co vy jste zac ze nazýváte Kolinse ozralou vy kurwy? Zloději? Sedlacci? Rovnanove ? Běžte už do pici, tak na ten stadion NECHODTE !!!!

odpověděl(a)

Vem si pilulku.

odpověděl(a)

Drastíku, Tomane nebo Černohorský, už zase plivete?

fanda odpověděl(a) (29.10.2019 12:12)
Takže elf je Drastík nebo Toman nebo Černohorský.
Typický politici: umíte jen plivat po těch, co něco, na rozdíl od Vás dokázali.

, - odpovědět

Tak Šigut už je zpět ve Vratimově. 17 17 17 zdroj IS FAČR.

odpověděl(a)

SFC je Spolek Finančních Cvoků, kteří by nejraději chtěli, aby jim hráči platili za to, že vůbec můžou hrát v Městských sadech ...

odpověděl(a)

Kde je Anonym, aby nám zopakoval "zaručenou informaci", že za to nemůže vedení ani Kolínek, ale trenérský tým, Rovnaň, Sedláček, Ozaniak, Zavadil, Grussmann a Hájek? Bacha na to, musíš rychle rozjet mlžení a krizovou komunikaci, bo jinak tě platit nebudou! 16

, sfc odpovědět

Kdo ví, jak to bude s postupem Brna,když policie uz obvinila hráče Brna za sázení na obdržené žluté karty

odpověděl(a)

Nijak...to z Brnem nemá nic společného. pokud se mu to prokáže, tak bude potrestán pouze hráč.

odpověděl(a)

A ty si Scorpione při své fotbalové gramotnosti, kterou zde dáváš často na odiv,myslis,že když mužstvo sazi,že zustane pouze u sázek na obdržené branky?
Odpovez si sám

odpověděl(a)

Má byt-zlute karty

odpověděl(a)

to Benedikt: Jenomže ty pořád zmiňuješ mužstvo - jenže tam o mužstvo nejde, jde zatím jen pouze o jednoho hráče. A i kdyby jich bylo více, tak by jsi musel prokázat, že šlo o nařízení někoho z vedení (což se opravdu nestane).

, Šigut odpovědět

Tak se můžeme rozloučit se Šigutem, nejsou peníze po uplatnění opce. Ale zase je tady z Ústí Kolínkovo dítě Bílek. Kolínek a spol. pěkně plní zadání města k vyhladovění Slezského. Místo Turecka do Kravař to bude radosti v kabině. 3

odpověděl(a)

Neřeším Šiguta, neřeším finance, neřeším vedení SFC, ale co zjišťuju už nějaký ten týden - od konce podzimní části neřešíme nic jiného než to, že SFC je v prdeli ... 21

Ta situace je nejspíše kritická a všichni to víme a nemyslím si, že loni (či vůbec poslední 3 roky) touto dobou jsme takhle nadávali či šíleli z kroků vedení SFC či města ... nejhorší na tom je to, že třeba mě to už dávno nepřekvapuje a hlavně necháva mě to klidným ... A bohužel nejspíše nebudu sám 21

odpověděl(a)

Otázka zní jinak. Kde ty peníze jsou. Chtělo by to audit. 5

odpověděl(a)

Šiguta dovedl Kolínek stejně jako Bílka takže bych v tomto asi neviděl,že je někdo někoho dítě. Naopak co se říká, že Šigut odchází kvůli asistentům trenéra. Snad se pravdu dovíme 34 .

odpověděl(a)

Šigut je hráč Černaje přece, každý tady na něj nadává a teď brečíte,že odchází šigut!!?? 10 10

Kolínek hned po podzimu řekl, že jediná nabídka je na Šiguta, tak odchází zřejmě výš, přejme mu to! 18

odpověděl(a)

Byly doby, kdy odcházeli hráči zadarmo po konci smlouvy. A tehdy někteří fanoušci nechtěli pochopit, že tak to prostě v českém fotbale chodí a musíme se s tím smířit.
Ale že budou odcházet hráči zadarmo s platnou smlouvou nebo že budou odcházet zadarmo hráči, kteří smlouvu ještě ani nepodepsali, tak to teda čumím. To jde asi fakt jenom v Opavě 7

, Radnice odpovědět

Tak Orieščík a Kokošek údajně dnes rozhodli, že nechají pro alkoholismus vyhodit Kolínka a nahradí ho Machovským.
Ožralu za zloděje 16 (teda nechal si krást manželkou na svůj bankovní účet, aby měl na vrtulník).
Oni fakt chtějí SFC zlikvidovat, než je vyhodí po volbách z radnice.

odpověděl(a)

No, ja si to myslim jiz nejaky ten rok a zatim to vypada, ze se jim to konecne letos podari

Jo, sekta je to nejvetsi zlo, co tu kdy bylo v cele SFC a mesta.

, - odpovědět

vůbec mě nemrzí nějaká prohra s Hlučínem v začátku přípravy- to se prostě stane, aspoň budou mít na čem pracovat. Ale co je horší, jsou ty hráčské odchody, snad se to zastaví, aby měl trenér alespoň větší část základu i pro jaro.

, Ubožáci odpovědět

Machovský-Kovář-Labuda se opět projevili.
Evidentně jim vadil dotaz wladyse:
"wladys, Dotaz na vedení (21.1.2022 20:16)"

Podle debility a nízké inteligence půjde o Kováře, který přešel z anonyma na nick wladys-anonym.
Toho defraudanta (Kováře) co musel dostat trafiku, protože ho vyhodili z Kosteckých za krádež, poznáte dle nízké inteligence, neznalosti a neúcty k fotbalu (poblívá Honzu Žídka) a krátkych výpadů na lidi, co v SFC něco dokázali.
Snad do voleb na podzim nezlikvidují SFC a po volbách je snad už vyhodí, včetně neschopného Viktoriána.

, Meg odpovědět

Hele kdyz tady opět vytahuješ svůj milovaný Baník, tak já doufám, že se aspoň jednou dožiju toho, že budeme mít taky takové problémy jako oni jo a budeme prodávat náhradníky za 35 milionů a v první lize budeme do pátého fleku. Tahleta naše malost mě prostě nepřestane nikdy překvapovat. No co, že nám naklepal třetiligový soupeř a další protivníky v přípravě máme jako kdybychom hráli divizi, protože už ani do te přípravy neseženeme důstojného soupeře, důležité je, jak s hrál s hlucinem Baník, to dá rozum, Megu...

odpověděl(a)

Pro hlupaky.Chtel jsem rict,ze Hlucin ma kvalitni kadr a umi prohnat i kvalitnejsi muzstva nez mame my.A Banik neni muj milovany.Jako kazde jine muzstvo.Miluju neco jineho,ale fotbalovy klub to urcite neni.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1752

Vyhledávání

Získejte bonus!

Liga mistrů

Sport v regionu

Video - kanál