Menu

www.sfc.4fan.cz na Facebooku

Návštěvnost webu

TOPlist

Získej bonus a podpoř web! Registruj se

Liga mistrů

Diskuzní fórum rss

Ahoj milý diskutére, předtím, než zde napíšeš, zapni mozek a vyvaruj se vulgarit, prosím. Zdejší diskuze byla, je a zůstane dostupná pro všechny bez nutnosti jakékoliv registrace. Zároveň je svobodná a tedy otevřena všem názorům. Příspěvky jsou mazány pouze v nejnutnějších případech, zejména pokud obsahují vulgární výrazy. Vložením svého příspěvku do diskuze bereš výše uvedené na vědomí.

Měj se hezky, SFC ole!

 

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Jméno
Kontrola captcha
Text
b i url img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37  více >

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1656
, - odpovědět

tak nějak to pořád nechápu.
sportovní úsek dostal pro jarní část posily které si vybral.
obzvlášť smola byl zavadilův majstrštik za 120 tis měsíčně:)
možná byl zavoš dobrý hráč, ale manažer....
uměl komunikovat akorát s kluby ze 3 ligy, z 1 ho nikdo nebral

neříkám že klub v podrůčí města je Ok, ale nepřipadá,mi, že by jim vyloženě házeli klacky pod nohy.
kdyby tam město nehodilo loni 24 mega, tak už jsme dávno v insolvenci a hrajeme kraj.
takže asi není uplně pravda, že šlo o řízený sestup.

takže pravda je někde napůl mezi městem a realizákem.

odpověděl(a)

Samozřejmě se od Smolíka čekalo více. Bohužel onemocněl Covidem a těžce se do toho dostával zpět. To byl celý problém. Já neříkám, že to byl řízený sestup,spíše mě zarazil ten článek kolik peněz se dalo na hráče a přitom to nebyla pravda. Nejdražší byl snad Březina zbytek hostovaček nestalo skoro nic.

odpověděl(a)

Rozum ne. Žádná insolvence ani půjčka 24 milionů. Šlo jen o klasický politický podvod na zastupitele. Schreier (podvodník v MDPO) zamlčel a jaksi "opomněl " při prezentaci finančního plánu SFC zastupitelům přiznat, že SFC dostane z UEFA každý rok 8 milionů Kč a za 3 roky tedy oněch 24 milionů, které mohl SFC pohodlně splatit. Místo toho Schreier tuneloval SFC se svým koněm Machovským. A indolvence byla jen omýlsný strašák - viz účetní závěrky 2019 a 2020 (i bez půjčky byl SFC v plusu a to včetně tunelování přes Machovského). To bude na zastupitelstvu mazec, až to praskne.

odpověděl(a)

A na účtě SFC je nějakých 7 milionů Kč. K tomu ještě dojde 3M za TV práva a cca 6-8M z UEFA, takže na 2.ligu peněz dost. A to znamená, že tam politické nemehla budou dál strašit, dokud finance nevyberou na Machovského účet.

, Černohorský už dost odpovědět

pro ELFa (ať už jsi jak se tady psalo Machovský, Kovář nebo Labuda) JOHANNa (Kokošek) i Černohorského s jeho na FB dementním obhajováním Glončákovsko-Viktornovo-Kokoškovského vedení 15, které přivedlo SFC do 2. ligy mám jediný vzkaz:
PŘESTAŇTE SE NAVÁŽET DO TĚCH, KTEŘÍ NÁM 1. LIGU ZÍSKALI (Grussmann, Hájek, Rovňan, Sedláček, Zavadil). Spolu s 1. ligou Vám na podnose odevzdali 80 miliónů Kč (TV práva, dotace UEFA i MS-kraj a z prodaných hráčů), které jste dostali a ani jste nemuseli hnout prdelí. A Vy jste za ty finance nejen zdevastovali klub, rozdali jste je Machovským apod., ale ještě jste celou dobu pracovali se záměrem dostat SFC do 2. ligy, abyste SFC mohli prodat kámošům za 1 EUR (prezentovaný záměr Orieštíka Urbancovi).
KLUBU SE DAŘILO JEN KDYŽ HO NEŘÍDILI POLITICI, za Sommera a Hájka 17.

, - odpovědět

Závěr ligy ještě ukazuje a potvrzuje, jak je SFC v lize naprosto neschopný konkurence - v tabulce se nám vzdalují už i Brno a Příbram.

Nadává se tady vesměs městu jako vlastníkovi, a nekompetentnímu řízení pánů z představenstva společnosti. Tu přímou odpovědnost že se to až takto posralo mají ale pánové Kováč, Skácel, Zavadil. Stále mě překvapuje, jak jsou tito pánové trenéři a sportovní manažer (už bývalý) navenek spokojení se svou prací. Tohle nemá v lize obdoby - aby trenéři a sportovní úsek takto vedli více než rok bohorovně tým do výkonnostního propadu o úroveň níž.

odpověděl(a)

Dej si facku. Zavadil byl ve funkci 4 měsíce, neměli nikoho nikdo se tady nehrnul do toho městského bordelu. Tak se přemluvil Zavoš. Který se pokusil o zázrak, který bohužel, jak každý počítal nenastal. Město muselo udělat nějaký krok, aby nevypadal Oriescik a spol. za idioty,víte o tom hovno, jak ostatní a furt tu melete hovadiny...

odpověděl(a)

to Dejf: Zavadilovi máte líbat ruce, že byl ochotný ukončit kariéru a pokusit se tu Vaši neschopnost napravit. Všichni co o folbale něco víme jsme věděli, že udržet 1. ligu bude spíše zázrak, ale místo prostoru na koncepční práci jste z Pavla udělali obětního beránka vlastní neschopnosti. Politikům Navrátilovi, Kokoškovi i Černohorskému i Orieštikovi 20 - víte za co, vždyť jste na radě města o Zavadilovi rozhodovali a ani jeden z Vás se za něj nepostavil.

odpověděl(a)

A když budeme zacházet do detailů, tak vše se začalo dít už za vyhazovu Hájka , kdy to převzal Kamaradschoft Drastík, Machovský a spol.To že se loni nespadlo byl zázrak,letos už utopie.

, - odpovědět

alespon ten basket slape kdyz uz nic

odpověděl(a)

A nejspíše budou i evropské poháry. Chtěli by hrát opět Ligu mistrů.
A hlavně, nedělají svými výkony ostudu. Dnes kolektívní výkon všech, což v poslední době o fotbalistech nelze říci!

, Sfc Opava odpovědět

nic nového pod sluncem sestup nemine Opavu,Příbram a Brno.

odpověděl(a)

anebo Opavu, Brno a Teplice, to je taky možnost

odpověděl(a)

Tak podle mě tutovka roku Příbram - Pardubice jednička.

, - odpovědět

Viktorin Kokosem Kovář rezignovali dnes....

odpověděl(a)

Kokošek

odpověděl(a)

isotra zustane kdyz viktorin odchazi, ten mel myslim vliv na to ze podporuji sfc

odpověděl(a)

Ty jo, že by fakt byl na cestě nějaký sponzor? to jsem překvapen z této zprávy a nečekal jsem, že by to podali tak rychle.

odpověděl(a)

Zdroj téhle informace... 7

odpověděl(a)

Anonym: beztak se to říká na Prajzke 4

odpověděl(a)

Jestli myslíš v Markvartovicích, tak je to cajk 4

odpověděl(a)

Neser se do prajzaku cype,jenom z koberic jezdi na kazdy zapas 40 lidi,kolik chodi z opavy nikdo,takze drz pysk a neser se do prajzaku blbe!!!

odpověděl(a)

Co to meleš já s prajzakama problém nemám. AJ tam bydlí tak si dej prášek a uklidni se 4

odpověděl(a)

Anonym: to on nepíše tobě, to píše mi 4 Ale jinak souhlas - prášek by si dát měl.

, Hurá do Drnovic odpovědět

Snad aspoň ta druhá liga klapne a po dlouhé době se zase podíváme do Drnovic(bude tam hrát Vyškov) . Aspoň je se nač těšit. Do Drnovic byly hodně zajímavé výjezdy. 5

odpověděl(a)

Ty jo, oni ještě nějaký stadión mají, jo? nějak jsem kdysi zaznamenal, že se tribuna rozmontovala a odvezla apod.

odpověděl(a)

Nikdy se nic nerozmontovavalo. Dokonce mají hlavní tribunu po rekonstrukci, připravenou na druhou ligu. Ale obávám se stavu hrací plochy. Pokud se nechystaji i na její výměnu.

, - odpovědět

Kováč údajně do Zlína.

odpověděl(a)

At jde a hlavně ať se nevrací.

, - odpovědět

Jediné co nechapu že nováček v azylu z Pardubic prakticky horší podmínky a výsledek fantastický He ti k zamyšlení.

odpověděl(a)

Taky jsem překvapen a jen trošku lituji jejich fans. Postup do ligy super výsledky a oni jednak na ně chodit nemohohou a hrají mimo město. Tomi mě celkem štvalo být pardubičák.

odpověděl(a)

alespoň vidíme, že jen o penězích to není. Takový Čelůstka u nás nechtěný, teď opora Pardubic. Jurečka pravidelně v sestavě pohárového účastníka Slovácka. a další a další u nás nedocenění hráči. Poslední 2 roky se zkrátka nepovedly

odpověděl(a)

Tak nevím, jestli si dobře pamatuju, Jurečka nechtěl v Opavě prodloužit smlouvu a se Slováckem se domluvil dopředu. Čelůstka odešel do Pardubic, protože v té sestavě, která tu tehdy bya, by si moc nezahrál. Jinak ale opravdu Parubicím respekt. Jako nováčka bez stadionu jsem je typoval na jasný sestup a uhráli si to s přehledem. Myslím ale, že je teď čeká náročnější rok.

odpověděl(a)

Jurec tu nechtěl hrát za 40 tisíc.Tak se pak dalo Železníkovi kilo, a to se vyplatilo!?! 5

odpověděl(a)

Jurec je chyba grussmanna který mu nechtěl přidat nějakých 20 tisíc a na základě toho to nepodepsal a kokot ho dal do b tymu.

odpověděl(a)

to sett: Až na to, že Grussmanovi to muselo schválit město a bylo to zamítnuto s odůvodněním, že odchovanec nemusí mít tolik peněz.

odpověděl(a)

Scorpione, zase lzes...ciste chyba nenazraneho Grussmanna !!!

odpověděl(a)

Strašně se mi tady na diskusi líbí, že někteří všechno ví. Například elf. To určitě ale taky ví, že kdyby nebylo Grussmanna, nebyla by v Opavě první liga. To je jednoznačná informace. A teď mi ji - elfe -vyvrať. Tak jako ji vyvracíš u Škorpiona 5 5 5

odpověděl(a)

Elfe rozdíl mezi tebou a škorpionem je v tom, že škorpion, pokud něco napíše má k tomu i argument. Ty jen kolem sebe pliveš bez jakýchkoliv argumentů. Tudíž to co napíše škorpion má smysl. To co napíšeš ty smysl nemá.

odpověděl(a)

to elf: do Grussmanna se navážíš, ale že jsi spolu s Navrátilem zakázal Jurečkovi přidat 20 tis. Kč, aby mohl zůstat už nenapíšeš.
Grussmann měl s Vámi a Vašim fotbalovým anafabetismem svatou trpělivost, ale nakonec jste ho vyštvali a uštvali Černohorským tretním oznámením a 2x se dovoláváním ke státímu zástupci i když Vaše nesmyslné trestní oznámení policie odložila (a že na ně Černohrský jako policajt určitě naléhal) jako totální blbost.

, - odpovědět

SF4fan-ty jsi zarytý baníkovský kokot,nebo co?!

odpověděl(a)

dok:Tvoje noční můra Ty OPAVSKÁ píčo 5

, 2 liga a níž odpovědět

Pomalu, ale jistě jdem do HAJZLU.

odpověděl(a)

No jo, opravdu hrozí, že profi fotbal v Opavě na nějaký čas opět zmizí. Hostovačky už se třesou až odsud vypadnou a kasa prázdná. Všichni rozhádaní a pomlouvají se navzájem, fakt hnus toto 15 15 15 a zastupitelé se smějí pod fusem, žebráci.

odpověděl(a)

Ligu bohužel současní hráči neudrželi, je to škoda, bohužel každý rok někdo padá. Ale nejhorší na tom všem je to divadlo kolem. Jaká je situace se ví dlouho, takže za mě se měla liga dohrát v klidu a poté měl vlastník jakožto město udělat změny. Tímto neuváženým amatérským krokem zviditelnit SFC daleko víc, než tichý sestup. Když jsme postoupili do ligy, tak v očích fanoušků v celé republice, jsme byli malý a sympatický klub, který byl znám svým 12 hráčem, což jsou fanoušci. Bohužel město klub totálně znemožnilo v očích široké veřejnosti svýma aférama a rozhodnutíma. Je pravda, že ta hráče nikdo góly dávat nebude, ale amatérské rozhodování a trafiky na tom mají tady svůj podíl. Ta normálních okolností bych se těšil jak budu fandit a snad ligu brzy zase vykopem, ale když vidím kdo a jak rozhoduje je mě z toho dost smutno.

, - odpovědět

na co narazi ten plakat od fcb - projekt fnl opavo pojdme
https://www.hooligans.info/clanek/v-opave-fanousci-podporili-odvolaneho-zavadila/9713.html

odpověděl(a)

na co asi ty demente?

odpověděl(a)

netusim nechapu vysvetli mi to to ze jde sfc do druhe ligy vi vsichni nechapu smysl toho plakatu

odpověděl(a)

Zeptej se dalšího stejně inteligentního jako ty 30 .. Marcopolo

odpověděl(a)

takze to tady nevi nikdo diky za odpoved

odpověděl(a)

Tome, my nemůžeme za to, že máš dlouhé vedení...nebo snad nevíš, jaké jsou vztahy mezi námi a chachary?

odpověděl(a)

Prostě se nám smějou. Co na tom nechápeš?

odpověděl(a)

Tome, zde je odkaz na odpověď na Tvou otázku:)

https://www.youtube.com/watch?v=RgZUmBI4GwY

odpověděl(a)

Ten plakát si měli tenkrát vystavit sami sobě,když Baník sestupoval do 2.ligy,ubožáci!

odpověděl(a)

Dok "Drž hubu " 33

odpověděl(a)

libor: jo takhle no stacilo kdyby me to nekdo napsal hned nedoslo mi to ze je to narazka na tohle video dik
ja myslim ze to stejne vetsina lidi ani nepochopila nebo nedoslo jim to a smejou se mi ze se ptam...

, KHI odpovědět

Francouzská cibulová polévka s krutony.
Segedínský guláš s pěti.
Radegast ryze hořká 12.

Pěknou neděli

, - odpovědět

Jak už tady psal Benedikt, Večerka dnes hrál výborně a i ostatní mladí se snažili. Ta sestava od 69. minuty (až na Kulhánka) by mohla být základem pro příští sezonu.
Jinak atmosféra byla v rámci možností výborná a jsem rád. že jsem si mohl fotbal po dlouhé době užít naživo.

, sfc odpovědět

Dnes dobry test,kvalitní,potěšil výborný Vecerka a ten post defenzivniho stitu mu sedí,když to hraje v 18cti,klobouk dolů jak čte hru a je konstruktivni,a pak samozřejmě Darmovzal

odpověděl(a)

Kdyby mu to Helešic pustil, tak Darmovzal dá na 2:1... 11 Plus ulice na Juřenu před gólem. OK

odpověděl(a)

Libero,souhlas, to je bez diskuze


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 1656

Vyhledávání

Získejte bonus!

Liga mistrů

Sport v regionu

Video - kanál