Menu

Získej parádní bonus!

www.sfc.4fan.cz na Facebooku

Návštěvnost webu

TOPlist

Diskuzní fórum rss

Apelujeme na uživatele, aby se vyvarovali vulgarit a vedli diskuzi slušnou formou. Diskuze je moderována, její správce je oprávněn kdykoliv upravit text příspěvku, popř. smazat celý příspěvek. Vložením příspěvku do diskuze berete výše uvedené na vědomí.


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 22
, Sfc Opava odpovědět

Peníze nejsou v životě všechno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpověděl(a)

Bk Opava ! To je kurva mančaft! Jedou na krev a bojují za Opavu !

odpověděl(a)

Noční můra - spojení jména BAKALA a značky SFC

, Rovnost bodů odpovědět

Na Deníku si můžeme přečíst: "V posledním kole hostí Opava Varnsdorf, když ho porazí, je zachráněna. Za určitých okolností si může dovolit remizovat nebo dokonce i prohrát." Na webu FK Vysočina Jihlava pak toto: "„Vývoj ligy nás před závěrečným kolem staví do jasné situace. Pokud v neděli porazíme Vlašim, tak II. liga na Vysočině zůstane bez ohledu na výsledky dalších konkurentů. Náš osud tak máme ve vlastních rukou. Řekl trenér David Oulehla" -> tak to mi nějak nesedí. Když Opava Vyhraje a Jihlava taky, tak jsme přece stále před ní, máme lepší zápasy i lepší skóre... nebo mi něco uniká?

odpověděl(a)

Pokud vyhraje Opava i Jihlava, tak spadne Slavia B nebo Prostějov, hrají totiž spolu .

odpověděl(a)

Hmyzaku,trenér Jihlavy má pravdu. Prostějov hraje se Slavií B a když Jihlava vyhraje (stejně jako SFC), tak bude zachráněna, protože bude určitě před Prostějovem nebo Slavií B. 4

odpověděl(a)

Aha, díky, tak to mi uniklo :-) no je vidět, že se každý klub chytá toho nejmenšího stébla, tak uvidíme, jak to dopadne...

odpověděl(a)

Myslim, ze Vlasim nepojede do Jihlavy na vylet, Vlasim je farmou Slavie, Jihlava to nebude mit jednoduche.

, - odpovědět

Tak to vypada, že největší srdcaři utíkají jako krysy! Dvorník z SFC do Baníku!!! a další se chystají hold město začlo dělat pořádky tak rychle pryč ….

odpověděl(a)

Od kdy je Dvornik srdcar? ????

odpověděl(a)

A nechce mesto s poradky zacit treba v akciovce?

, - odpovědět

Děje nebo jak se píšeš ty jsi zkrachovalý i zhrzený politik, co se asi nedostal na radnici... Takové kecy co vedeš,... Co je pozitivního na vývoji SFC když nedávný klub ve finále poháru, a plným stadionem ,po pár létech teď bojuje o přežití s vybrakovanym kádrem, co nebo koho chceš obhajovat. Tady se píše reálný stav klubu někdy s emocemi, ale popis je vesměs pravdivý. Politice nerozumím, nejsi patriot Opavy, takže běž tam odkud pochaziš

, - odpovědět

Tak záchranu tady chtějí všichni,ale jak píše Trouble nic moc se nezmění a peněz taky bude málo. Z Kolínka se přes noc Ferguson nestane....Sestup by byla opravdu ostuda.

, Záchrana x sestup odpovědět

Normální fanoušci by po včerejšku jásali, a teď by se upínali k
naději záchrany v neděli.

Ale tady nejsme ve světě normálních fanoušků. Tady se melou hovna o tom, jestli není lepší sestoupit, aby to poškodilo Kolínka, vedení a politiky. A jo vlastně, vždyť ten sestup je řízený, sestup řídí vedení města s primátorem už od 2018, aby si klub mohl někdo za babku koupit, že?

Děláte si prdel, že se o klub uchází sponzor „jakého svět neviděl“. To fakt sedí – od fanoušků „jaké svět neviděl“.

Když vám tu poslední dny nastavuju zrcadlo, abyste se v něm viděli - jaké tu melete hovna, tak nic nechápete. Asi ve své zaslepenosti a omezenosti – barte, halve, T, wladysi a další. Nevím, jestli SFC sestoupí, ale vy jste už pánové tady sestoupili - do hlubokého suterénu.

odpověděl(a)

Tak největší hovna tu meleš ty, kéž by tě zbavili svéprávnosti a internetu.

odpověděl(a)

Hele, ty zrcadlo, neco z tech kritik, ktere tady padly, nejsou pravdive? Povez mi.
Nekdo, kdo neumi odpovedet na jednoduchy dotaz, mi bude nastavovat zrcadlo. To nevymyslis.

odpověděl(a)

Dejfe fakta
-loni boj v baráži o ligu
-koukatelný náročný fotbal
-solidně zaplněný stadion
Po Kolínkově vizi...
-boj o udržení ve 2.lize
-fotbal k použití
poloprázdný stadion a nasraní fanoušci
co chytrého nám k tomu napíšeš
4

odpověděl(a)

Dejfe jsi obyčejný vysírač. Nic jiného a nemá smysl na tebe reagovat. Takže k tobě naposled. Ano já si určitě přeju sestup klubu kterému fandím a pravidelně na něj chodím doma a občas i venku víc jak 30 let. Jsi úplně mimo hajzl mísu. To, že nesouhlasím s tím co se v klubu děje a jak ho ti diletanti vedou neznamená, že si přeju sestup. Zažil sem už dva do msfl a jeden do kraje a vždy to byla sezóna naprosto zbytečná.

odpověděl(a)

Zajímalo by mě co znamená z pohledu DEJFO co je normální fanoušek? Prosím vysvětlit ...

, - odpovědět

https://sfc.cz/article/5023-Na-Varnsdorf-zdarma-a-ve-zlutem

za tohle konkrétně pochvala, snad fanoušci dotlačí hráče k vítězství

, Záchrana odpovědět

Dobře v neděli se zachraníme, vše se oslaví poplácáme se po ramenou. Ale otázka je co bude dál? Nebude to jen prodloužení agónie? Viníci, kteří vše způsobili pojedou dál. A co teď? Kádr příští rok vzhledem k financím silnější nebude. Budeme dole už od prvních kol a tohle zažívat znova? K čemu to bude?

odpověděl(a)

Právě proto neslavím včerejší výhru a osobně budu slavit sestup, protože se to možná vyčistí a začneme s čistým štítem jako po Ukrajincích ...

Na druhou stranu - podzim - West - 18 bodů, jaro - max. bude 16 bodů.

A hlavně - pokud se udržíme či sestoupíme, tak stejně půlka kádru tu nezůstane, takže to bude teprve prdel příští rok.

odpověděl(a)

Hotovo: Bohuzel i kdyby se sestoupilo, neni moc velka nadeje ze se to tady procisti… pokud teda nemyslime kádr…

odpověděl(a)

Tak můžeš si koupit permici na basket a nechodit na fotbal. Kurva to mám rád takové kecy, co bude, když se zachraní. Jednak ještě zachráněni nejsme a není to ještě tak úplně jisté, jak si všichni mysli, protože Varndsdorf je dobré mužstvo. A pokud to vyjde bude to super, a pak se uvidí co bude dále. Ale hned psát o čem bude příští rok, když a bla, bla, bla, tak se fakt nikam neposuneme. Situace je taková jaká je a když nebudeme věřit, že se to snad zlepší, tak fakt, raději choďte na ten basket, a pořád fanděte seberem, seberem a Heja Opaval. To máme najednou basketbalových fanoušků. Finále vyprodané cca za 10 min. do prodeje šlo jen 600 lístků.

odpověděl(a)

Jo, basketbalových fanoušků přibývá, jestli to nebude tím, že dostávají kvalitní podívanou, co má hlavu a patu. Včetně klubu, jeho vedení a fungování.

odpověděl(a)

Pavel: jako obvykle dobrý názor ve nekonečném proudu nesmyslů a snahy údajných fanoušků jak nejvíc poplivat "svůj" klub. Seberte se všichni na basket a pak zas přilezte, až bude v SFC dobře. Jak se prohrává, tak za to může Kolinek, když se vyhraje, je to navzdory Kolínkovi. Já nejsem se stavem SFC spokojen, ale nevím co si představujete, že by se stalo, kdyby se vedení změnilo...kdo by tam přišel za skvělé lidi a odborníky a jak by to financoval?
Hotovo, ty už se taky vzpamatuj s Westem, nebo dodej,jak se mu podařila jeho záchranná mise s Třincem.

odpověděl(a)

To Trouble owens souhlas. A jen jak jsem zjistil kolizi termínu, tak ani v nejmenším mě nenapadlo, že bych šel a basket, sportovní prioritou číslo jedna je fotbal. Baskeťákm fandím a je to super úspěch, ale fotbal je fotbal.

odpověděl(a)

Trouble - mně by třeba stačilo, kdyby tam byl někdo, na kom by bylo aspoň vidět, že mu na klubu záleží. Třeba ten někdo by udělal aspoň jednu věc, kterou by fanoušci mohli označit za pozitivní, což je přesně o jednu věc víc, že se tuhle sezonu udělalo stávající obsazení.

Stalo by se třeba to, že by ten někdo poslouchal potřeby trenéra, nechodily by tady na zkoušku kuriozity typu Klejnota, nekupovali by se zbyteční hráči "na rozehrání a doléčení" typu Yunise, Rybičky, Haitla atp., nekupovali by se obránci, když "víme, kde nás tlačí bota" a koupily by se třeba jeden nebo dva opravdové přínosy místo pěti zahřívačů lavičky. Nebo by se třeba stalo, že reprezentační golman U17 neodejde do Ostravy za zbytečného Číže. Třeba ten někdo by taky nevyhodil trenéra, protože si dovolil žádat o posily, aby za měsíc přišel s tím, že potřebujeme posily.

Tím by se stalo třeba to, že bychom se neplácali u sestupu, lidí by na fotbal chodilo více a třeba taky to, že by se potenciální "partneři" možná s opavským fotbalem ztotožnili víc než vůbec, což je teď, a možná by i dali nějakou kačku.

Takhle si já představuju stabilizaci, ale já to nevedu.

odpověděl(a)

To, jak jsou fanoušci spokojení se stavem klubu jde vidět na návštěvách. Opavský fanoušek není debil. Já třeba poprvé po cca 15 letech zvažuji jestli obnovím permice. A rozhodně to není proto, že bychom eventuelně spadli. Ake hlavně proto, že to co se v klubu děje mě neskutečně sere. Chuť pro fandění se s těma paňácema coto vedou úplně vytrácí. A podotýkám, že takové stavy jsem neměl ani po krachu klubu a pádu do kraje. Bylo evidentní, že ti co se toho tehdy chopili, že jim o klub jde a že s tím chtějí něco dělat. To teď prostě není.

odpověděl(a)

Jsem na tom podobně,vydržel jsem do Vlašimi. Kolem mě sedící permanentkáři na jaře nebyli vůbec. To co tady předvádí Kolínek a jeho partička je k poblití a pokud nevypadne ani po případném sestupu nemá cenu permici kupovat.

, - odpovědět

Záchrana je velmi blízko,máme se všemi lepší bilanci v případě stejného bodového zisku . Ale na to nejde spoléhat . Uvidíme jak to dopadne .

, - odpovědět

Hlavně ať už trenér na hřiště nedává Yunise, ten hru jen brzdí a veškeré akce zazdí. Ať hrajou jako s Prostějovem 1. půli, a snad nějaký gól dají. I přes zpackanou sezónu doufám, že se zachráníme, q pak by to chtělo obměnu ve sportovním vedení klubu.

odpověděl(a)

Michale, ty jsi tady ještě o víkendu psal "Nás by zachránilo, jen kdyby všechny týmy z třetí ligy odmítly postoupit. Což se nestane". A včera najednou doufáš, že se zachráníme?

Taky jsi psal, že hráči Opavy s Prostějovem nechtěli vyhrát, jako by si vsadili. Včera už jsi svým fakt "bystrým" okem nic podobného nezpozoroval?

Vždyť ty tu plácáš kydy jen podle toho, jak dopadl zápas.

odpověděl(a)

Ještě nejsme zachráněni. Ty jsi pravděpodobně nebyl po Prostějově naštvaný, protože je ti případný sestup jedno, ale mně to jedno není, já SFC fandím dlouho, a zpackaný zápas s Prostějovem mě naštval, a za svým hodnocením tohoto zápasu si stojím. Druhou věc vytahuješ z kontextu odpovědi na jistý příspěvek. Ty tu pouze a jen obhajuješ Kolínka, nic víc, možná dokonce i jsi Kolínkem... Včerejší zápas jsem neviděl, hodnotím výsledek, který je dobrý, spolu s výsledky dalších týmu nám dává naději.

odpověděl(a)

Jaký smysl má snažit se o debatu s trolem (trotlem). Sám napsal, že on tady není od toho aby na něco odpovídal. Michale přečti si diskuzi zpátky a pokud najdeš diskuzi (polemiku ....) kterou by dejf s někým vedl tak klobouk dolů. PS.hledání inteligence jsem vzdal, teď přemýšlím, proč tady obhajuje neobhajitelné.

odpověděl(a)

Michale, já tady nikoho neobhajuju. Zato ty se snažíš obhájit své neobhajitelné hloupé hejty směrované do hráčů, za které by ses měl omluvit. Působil jsi na mě dojmem, že jsi člověk schopný sebereflexe.

odpověděl(a)

Dejf, kritika neznamená hejt, když je důvod k pochvale, rád hráče pochválím, a naopak. A za větu : "někteří dřeli, to je třeba uznat, ale někteří vypadali, že si v poločase vsadili" -za toto skutečně nevidím důvod se omlouvat, protože to přesně vystihlo situaci na hřišti. Ale asi nemá cenu dále diskutovat.

, Máme problém. odpovědět

Já krotil místní hejtaře tady už minulý víkend - že ještě můžeme dostihnout např. Jihlavu! A byl jsem okřikován. No a teď je to tady!

Dnešek se dá ještě okecat klasickými kydy viz níže - že hra byla grcačka, tragédie, úroveň III. třída v okrese, Janoščínova střela byla náhoda atd. atd., - to tady píšou stabilní experti ("wladys", "T", "hotovo"...).

Ale co když se v neděli nesestoupí? No... tak to máme na našem hejtařském písečku zaděláno na pěkný malér.

odpověděl(a)

A jaky to ma vliv na to, ze ve vedeni sedi diletanti, kteri rozmrdali klub? Kdyz se zachranime, tak z nich najednou budou tiptop manageri? Nebo zmizi z klubu? Asi ne, co? To by nas cekala dalsi uzasna sezona s cilem stabilizace, jeste silnejsim a hladovym kadrem, to se uz nemuzu dockat.

Hele, kdyz uz jsi tady, tak se te zeptam:
Proc ti nevadi, ze Kolinek a spol rozmrdali cely klub, a zastavas se neschopneho managementu?

odpověděl(a)

Pokud se nesestoupí, bude to z prdele klika, ale určitě budeme rádi, že navzdory neschopnému vedení, likvidace týmu ze strany sportovního manažera, a nesmyslnému vyhazovu trenéra Westa, to hráči zvládli. Ale uvidíme po 30. kole.

, - odpovědět

Tímto vítězstvím se vše mění,je to jen a jen v rukou SFC,výhra bez ohledu na další výsledky řeší záchranu.Jen to nepokazit!!!Velká škoda souběhu s basketbalem...

odpověděl(a)

Už jen porazit Varnsdorf, což nebude jednoduché

, - odpovědět

Tak super, šance žije. Naštěstí Jihlava nebodovala... 3 body venku jsou vždy cenné bez ohledu na kvalitu hry.

, - odpovědět

Tak gratulace k výhře! Ale pokud se s Varnsdorfem nevyhraje tak asi stejně s Třincem do pralesa... Proč, Jihlava s Vlašimi jasné 3 body, Prostějov se Slavií zde spekulace, že SFC, nevyhraje, max bod, takže pokud ostatní remizuji tak SFC padá. Prostě poslední kolo musí být za 3 body.

, - odpovědět

V neděli všici do sadu ať těm politikům zkazíme plány!

odpověděl(a)

Na tu holomajznu a zároveň podporovat Kolinka ? Ses zbláznil. Ať se zachrání, ale mou podporu si vedení nezíská. Až se odsud odjebou, tak se nás většina vrátí do sadů.

odpověděl(a)

Naprosto přesně popsáno 17


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9   další » ... 22

Vyhledávání

Získejte bonus!

Sport v regionu